Kurumsal

Endüstriyel mutfak ekipmanları sektöründe 2010 yılında kurulan Profinoks Mutfak, yüksek kalite standartları, geçmiş tecrübeleri, ürün çeşitliliği ve proje tamamlama süreçleri ile kısa sürede sektöründe önemli başarılara imza atmıştır.

Yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir endüstriyel mutfak firması olmanın dışında müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürün ve proje üzerine danışmanlık hizmetleri de vererek ürün ve proje koordinasyonu sağlamaktayız. Ürettiğimiz ürün ve tamamladığımız projelerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur, sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz.

Bize göre kalite yapılacak işin kanıtsanmış doğruluğunu ifade eder. Başka bir ifade ile başta sağlık ve can güvenliği olmak suretiyle insanların çok yönlü olarak ele alması gereken en önemli yaşam unsurudur. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır.

İşte bu sebeple Profinoks Mutfak; Müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri yüksek çeşitlilik ve kalite standartları ile müşterilerine sunmaktadır.

Mutfak sektöründe faaliyet gösteren firmamız sizlerinde katılımı ile başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlayarak çalışmalarına devam edecektir.
Established in 2010 to operate in the industrial sector of industrial kitchen, Profinoks Mutfak has attained great achievements in short time thanks to its high quality standards, experience, product diversity and project completion process.

A lean industrial kitchen company basing on customer satisfaction in all our operations, we also provide product and project coordination by providing consultancy services on the products and projects required by the customers. For all products we produce and all projects we undertake, we establish the quality standards previously without any compromise on our approach of quality until we achieve the intended outcome.

In our opinion, the quality represents the proved accuracy of the work to be performed. In other words, it is the most significant element of life which should be dealt with sophisticatedly, primarily with respect of healthcare and security of life. For us, quality is a standard and should take its due place in every sphere of life.

Just for this reason, Profinoks Mutfak offers the products required by the customers on basis of diversity and quality standards.

Operating in the kitchen industry, our company will continue its operations by establishing all necessary substructure to make its customers experience awareness of quality in terms of operation, order and system by valuable contribution of them.

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

PROFİNOKS MUTFAK olarak üstlenmiş olduğumuz misyon; faaliyet gösterdiğimiz sektörde standardı yüksek ürün ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile projeler üretmeye devam etmektir. Bu doğrultuda hedefimiz, çevreye ve evrensel değerlere karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, gelişen Türkiye’yle beraber hedeflerimize doğru büyüyerek ilerlemektir.

VİZYONUMUZ

Kuruluşumuzdan bugüne firmamız “Üstün Hizmet, Kesin Çözüm ve Güven” sloganı üzerine şekillenmiştir. Bu vizyonun bizim için anlamı sunduğumuz ürün ve hizmetlerle piyasada bize duyulan güveni her gün hak etmek ve müşteri memnuniyetini sağlayarak daha ileri seviyelere taşımaktır.

MISSION

The mission we, PROFİNOKS MUTFAK, adopt is to continue to produce projects on basis of high product and quality oriented service in the industry. In this line, our objective is to fulfill our responsibilities against the environment and universal values and grow together with the developing Turkey.

VISION

From the beginning, our organization has been formed on the slogan “Superior Service, Absolute Solution and Reliability”. For us, the meaning of this meaning is to duly deserve every day the trust in us in the market by means of products and services we offer and assure and improve the customer satisfaction.

Kalite Politikası

Profinoks Mutfak olarak en önemli ürünümüz KALİTE ‘dir. Kalite sürdürülebilir ve geliştirilebilir bir hizmet olduğunda anlam kazanır. Firmamızın sürdürülebilir kalite standartları ile çözüm odaklı projeler sunmaya devam edecektir.

Kalite Politikalarımız;
  • KALİTE firmamızın kültürüdür. O ‘nu sürekli geliştireceğiz.
  • Müşteri isteklerini mümkün olan en kısa zamanda ve en iyi şekilde hazırlayacağız.
  • Hedeflerimiz doğrultusunda karşılaştığımız problemleri çözmenin yanında, problemin kaynağını araştırıp tekrarını önlemektir.
  • Çalışanlarımız için eğitim programları düzenleyerek tüm aşamalarda gelişimi birincil koşul olarak gerçekleştireceğiz.
  • Uluslararası standartlara uygun olarak imalatını yapmış olduğumuz mutfak ekipmanları ve aksesuar çeşitleri ile sizlere her zaman doğru olanı sağlayacağız.
For Profinoks Mutfak, the most important product is QUALITY. Quality is meaningful only if it is a sustainable and improvable service. It will continue to offer solution-oriented projects by means of sustainable quality standards.

Quality Policies:
  • QUALITY is culture of our company. We shall constantly improve IT.
  • We shall fulfil customer requirements as soon as possible and in the best way.
  • We shall solve the problems we encounter and explore source of the problem and prevent repetition.
  • We shall organize training sessions for our personnel and keep it our primary target to improve in all stages.
  • We shall always offer you the right products by means of a diversity of kitchen equipment and accessories